5 pounds of apples cost $8.20. How much is it for 1 pound . free if you also my riidle

5 pounds of apples cost $8.20. How much is it for 1 pound .

free if you also answer my riidle what goes and comes out it happends at dusk what is it A. sex B, poop C. nothing D. this is a stupid riddle


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *