Karl bought ​312​ gallons of milk that cost $2.70 per gallon. What was the total cost of the milk? Enter your

Karl bought ​312​ gallons of milk that cost $2.70 per gallon.
What was the total cost of the milk?
Enter your answer in the box.
$


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *